بازدید دکتر علیرضا محجوب دبیر کل خانه کارگر و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از شرکت توفیق دارو

ارسال شده توسط :

دکتر علیرضا محجوب از فعالان سیاسی و اقتصادی کشور، دبیر خانه کارگر و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، بعدازظهر یک شنبه ۲۰/۷/۹۳ از شرکت تحقیقاتی، مهندسی توفیق دارو بازدید کردند.

دکتر محجوب با حضور در واحدهای تحقیق و توسعه شرکت توفیق دارو با گروه های مختلف فعال در این مراکز تحقیقاتی آشنا شدند.
در این بازدید مدیر واحد پپتید، از دست آوردهای پژوهشگران واحد فوق در زمینه تولید داروهای پپتیدی نکاتی را بیان نمودند و به تشریح فعالیت های گروه پپتید پرداختند و در ادامه دکتر محجوب به همراه تیم تحقیقاتی واحد پپتید از خط تولید داروهای پپتیدی شرکت بازدید کردند.
بخش دوم بازدید دکتر محجوب به دیدار با گروه تحقیقاتی شیمی منجر شد که در این دیدار مدیر این گروه در مورد ساخت داروهای گوناگون توسط محققان این بخش توضیحاتی را فرمودند.
در ادامه دکتر علیرضا محجوب از آزمایشگاه تحقیقات سرطان بازدید کردند، که در این دیدار مدیر واحد به تشریح مهمترین فعالیت های گروه تحقیقات سرطان پرداختند. دکتر شیخ زاده در ادامه ضمن معرفی پژوهشگران واحد تحقیقات سرطان، پیرامون داروهای تولیدی این بخش توضیح دادند.
در پایان دکتر محجوب بازدید از واحدهای نانوتکنولوژی، گروه تحقیقاتی بیولوژی، آزمایشگاه کشت سلول و ساخت دی ان ای، گروه میکروب شناسی و هم چنین پایلوت صنعتی را در دستور کار خود قرار دادند و با محققان بخش های فوق آشنا و توضیحات ایشان در مورد فعالیت های انجام شده و در دست اقدام را شنیدند، ایشان ضمن ابراز خوشحالی از دیدار با اساتید و پژوهشگران واحدهای تحقیق و توسعه، فعالیت محققان شرکت توفیق دارو را با جهادگران دفاع مقدس تشبیه و از ایشان تشکر و قدردانی کردند.
دکتر محجوب که در جمع اساتید، پژوهشگران، کارشناسان و پرسنل شرکت توفیق دارو صحبت می کردند، علم، پژوهش و فناوری را پایه توسعه کشور دانستند و بر ضرورت بهره گیری از نیروهای جوان و نخبه در این عرصه تاکید کردند.
در پایان ضمن برگزاری جشن عید سعید غدیر خم، مدیر عامل محترم شرکت به پاس حس تعهد و مسئولیت آقای دکتر محجوب از طرف شرکت تحقیقاتی مهندسی توفیق دارو لوح سپاس و تقدیری به ایشان اهدا نمودند.

0