حضور شرکت توفیق دارو در سومین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی

ارسال شده توسط :

سومین کنگره «علوم اعصاب پایه و بالینی» به عنوان جامع‌ترین هم‌اندیشی علمی در حوزه علوم اعصاب، صبح چهارشنبه ۷/۸/۹۳ الی ۹/۸/۹۳ با حضور بیش از هزار نفر از استادان، متخصصان، کارشناسان، صاحبنظران ایرانی و خارجی و شرکت های فعال صنعتی در حوزه علوم اعصاب در تهران برگزار شد.

IMG_8302

 

سومین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی به مدت سه روز به همت انجمن علوم اعصاب ایران و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران در مرکز همایش‌های رازی برگزار گردید و شرکت توفیق دارو در این مدت محصولات خود را در نمایشگاه جنبی کنگره در معرض دید بازدیدکنندگان گذاشت.

گستردگی این حوزه و به ویژه ارتباط علوم اعصاب با صنعت و زندگی باعث شد شرکت های تولید کننده صنعتی در این کنگره حضور فعال داشته باشند که این مهم سبب شد تا شرکت توفیق دارو در کنگره حضور فعال داشته باشد.

در سه روز برگزاری کنگره، اساتید دانشگاه های علوم پزشکی کشور تمایل خود را برای همکاری با شرکت توفیق دارو در زمینه های تحقیقات بر روی بیماری آلزایمر، فرمولاسیون و تهیه داروهای خوراکی، ساخت داروهای گیاهی مرتبط با حوزه علوم اعصاب ابراز نمودند.

هم چنین رایزن پزشکی سفارت عراق در تهران ضمن ابراز خوشحالی از حضور در غرفه شرکت توفیق دارو از شرکت برای سرمایه گذاری در کشور عراق دعوت به عمل آورد

0