حضور شرکت توفیق دارو در نمایشگاه روز یکشنبه مورخ 97/02/09 در حسینیه امام خمینی(ره)

ارسال شده توسط :

 

رهبر انقلاب عصر روز یکشنیه مورخ 09/02/97  به مدت دو ساعت و نیم از نمایشگاه کالای ایرانی  و همچنین از غرفه توفیق دارو در حسینیه امام خمینی(ره) بازدید به عمل آوردند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای از ۷۷ غرفه تولیدات ایرانی در بخش‌های مختلف از جمله لوازم خانگی، نوشت‌افزار، پوشاک و منسوجات، مواد غذایی، دارو و تجهیزات پزشکی، لوازم آرایشی و بهداشتی، وسایل کودک، لوازم خودرو و وسایل صنعتی و ساختمانی دیدن کردند و از نزدیک در جریان ظرفیت‌ها و توانمندی‌های تولیدکنندگان، مسائل و دغدغه‌های آنان و نیز میزان استقبال مردم از کالاهای ایرانی قرار گرفتند.

رهبر انقلاب اسلامی نیز با تقدیر از تولیدکنندگان ایرانی و تحسین کیفیت محصولات موجود در نمایشگاه، بر لزوم جلوگیری از واردات بی‌رویه و مبارزه با قاچاق تأکید، و دستوراتی برای پیگیری و حل مشکلات تولیدکنندگان صادر کردند. ایشان از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در این بازدید حضور داشت،  خواستند حل مشکلات منعکس‌شده در این بازدید را به‌طور جدی در دولت دنبال کند.

در بازدید مقام معظم رهبری  از  غرفه توفیق دارو، دکتر حقیقت نیا مدیر عامل شرکت توفیق دارو  سه داروی جدید شرکت را ( بورتزومیب  – سترولیکس – تری فلونوماید) به ایشان معرفی کردند که موجب خرسندی و تحسین ایشان واقع شد.

مقام معظم رهبری نیز با مناعت طبع، ضمن تحسین از کم و کیف و اثر بخشی داروها و این که دانش آن از آن کیست پرسیدند و دکتر حقیقت نیا در جواب گفتند که  ما از جایی کمکی نگرفتیم و دانش این داروها متعلق به تیم تحقیقاتی خودمان در ایران است.

بازدید از ساعت 17 آغاز و تا ساعت 20 ادامه داشت و رهبری با دقت به جزییات و توضیحات کارآفرینان گوش دادند.

58665_224 - Copy

بازدید از نمایشگاه کالای ایرانی

0